День класу 7-А клас або пригоди зі смаком коли
  • Коментарі запису:0 Коментарів

Лови момент-самий такий слоган нашого цьогорічного свята. Ми ризикували, не знали, чи вдасться усе задумане. Спробували-і все вдалося.

Прийшов саме цей день-свято нашого класу. Ми розуміли, що традиційна поїздка –це саме те, чого усім не вистачало. Так багато часу у нас вкрали кляті окупанти, що провести час у спільних розвагах мріяли усі.

Навіть дорога до ТЦ «Подоляни» була не такою як завжди. Співали, сміялися,  гучні оплески від нас отримали військові ЗСУ, які їхали зустрічним автобусом.

Одразу після приїзду побігли на ковзанку. Світлана Павлівна помітила, що рівень нашого володіння ковзанами значно підвищився. Час минув швидко, і ми побігли далі в кінотеатр. Прекрасний мультфільм поруч з друзями, попкорном та «Coca-cola»- такі дрібниці, яких не вистачало. 

І ось головне, те, що  ми обожнюємо, те що любимо найбільше. Дитячий розважальний центр «Мадагаскар»-улюблені розваги. Тут усі забувають про поганий настрій, вік, час. Першу годину усі тільки бігом пересувалися з однієї  ігрової зони до іншої. Батути, лабіринти, тарзанки, каруселі, сухі басейни- ми обожнюємо це. Навіть пробували ще втиснутися в дитячі машинки, але це вже майже нікому не вдалося.

День, якого так чекали минув миттєво. Ніщо не завадило нам втілити усі наші бажання. Прекрасно проведений час з друзями. Під час таких святкувань ми ще більше здружуємося, миряться навіть ті, кому це довго не вдавалося. Мабуть, коли ти щасливий, то не пам’ятаєш образ. І наше життя стало кращим. Ми зловили цей момент, а Світлана Павлівна зробила знимки, на яких нам усім добре під нашим небом, під нашим сонцем!

Учениця 7-А класу Стець Єлизавета 

Залишити відповідь