Коронаперший урок у рідному НВК
  • Коментарі запису:0 Коментарів

Саме у перший день осені зазвичай відзначаємо свято Першого дзвоника! Саме він кличе дітей на перший шкільний урок! Цей день, безперечно, хвилюючий для учнів, їхніх батьків та вчителів. Для найменших – це путівка у країну знань, хтось став на сходинку вище, перейшовши до старшого класу, а для когось – це останній перший дзвоник, адже через рік – випускний. Тому водночас цей день радісний, хвилюючий та тривожний.

Через пандемію коронавірусу свято Першого дзвоника замінили на альтернативний формат – Перший урок, який дозволив уникнути скупчення дітей. Саме тому на майданчику перед нашою школою зібралися лише першокласники, випускники, вчителі, батьки та гості.

Одинадцятикласники дотрималися традиції і одягнули шкільну форму. А в руках першокласників – синьо-жовті кульки.

Ведучі свята Гоцій Антон (11Б) та Андрієвська Анна (11Б).

Свято розпочали підняттям  Державного прапора України, прапора Волочиської ОТГ та прапора Волочиського навчально-виховного комплексу. Право підняти прапори було надано учням одинадцятих класів: Безуху Владиславу – голові учнівського комітету комплексу (11Б), Федоркову Костянтину (11А) та Івасечкові Денису (11В).

Гімн України виконали учениці 11-В класу Мосьпак Єлизавета, Пелих Діана, Краснай Тетяна.

Існує добра традиція в нашій школі в дні урочистих свят вшановувати хвилиною мовчання тих, хто звеличив нашу землю, тих, хто віддав своє життя, тих, завдяки кому наше життя зігріте сонячним світлом і безхмарною,  мирною блакиттю небес.

Розпочав перший урок для першокласників та одинадцятикласників директор закладу Ревуцький В.В. На свято,  крім вчителів, дітей та батьків, завітали поважні гості. З вітальним словом до присутніх звернувся голова Волочиської ОТГ Черниченко К.В., який відзначив найкращих одинадцятикласників дипломами I, II, III ступенів та стипендією міського голови за високі досягнення у навчанні та спорті. Також привітала присутніх із початком нового навчального року президент благодійного фонду «Ми поруч» Лабазюк В.О. Гості на свято прийшли не з порожніми руками. Віолетта Олександрівна для зміцнення матеріально-технічної бази  презентувала нашому закладу сертифікат на 20000 тисяч грн. Зозуля С.В., депутат обласної ради, від партії «Слуга народу» передав першокласникам подарунки, а від себе особисто 10000 тисяч грн. Голова ради комплексу Коваль А.В. побажала учням, вчителям та батькам вдалого навчального року, терпіння та витримки.

З  вітальним словом до першокласників звернулися вчителі початкових класів Герасим’юк Л.Ф., Кушнір О.І. та Сінькова О.В.

Спільний урок продовжили своїми виступами першокласники та випускники. Вірші, пісні линули на подвір’ї школи. Своєрідний діалог між одинадцятикласниками та первачками представили Скольська Аліна (11А), Слободян Ольга (11А), Заднішевський Антон (11А), Цимбал Вікторія (11Б), Устіян Максим (11Б), Яремішин Валентин (11В), Мазур Каріна (11В), Краснай Тетяна (11В),  Сергійчук Злата (1А), Андрушкова Софія (1 А кл.), Савчук Андрій (1А),  Стасюк Софія (1В), Безпалько Матвій (1Б), Гопанчук Уляна (1Б), Кемалі Назар 1 В).

Перший дзвоник, розмінявши свій четвертий десяток, для всієї школи задзвонив у руках випускника Іллі Бойка (11Б) та першокласниці Марчак Анастасії (1В).

Мабуть, у кожній сім’ї цей день радісний. Адже гарний початок є запорукою вдалого навчального року, гідних успіхів у навчанні.

Ми, одинадцятикласники, хочемо, щоб цей останній рік навчання в школі запам’ятався на все життя. А першачкам бажаємо набратися терпіння на дванадцять довгих років, гарно вчитися, цікавого спілкування з однокласниками, багато веселощів, сміху й нових пригод. Бажаємо усім  міцного здоров’я та очного навчання в стінах рідного НВК.

Навчальний рік розпочався!!!

Учениця 11-А класу Колосінська Дарія

Залишити відповідь