День 6-А класу
  • Коментарі запису:0 коментарів

Проминуло майже 2 місяці навчання. Я є шестикласницею. 20 жовтня відбулася надзвичайно важлива подія для нас — День Класу! Ми вирішили відсвяткувати цей день у Тернополі. Разом із нашим класним керівником Надією Романівною ми вирішили запросити разом із собою нашу першу вчительку Ірину Андріївну. 

Під час поїздки автобусом ми всі разом дружно співали різноманітні пісні : «Ой у лузі червона калина», «Пес Патрон», «Вихідний», «Василина», «Сон» та багато інших пісень. Всім було дуже весело!

Після такої розважальної поїздки ми зголодніли, та пішли у Big Burger. Там ми дуже смачно поїли. 

Пізніше ми пішли у кінотеатр на перегляд фільму «Довбуш», купували собі попкорн та інші смаколики. Ми із великим задоволенням дивились фільм. «Довбуш» нам дуже сподобався, це був неймовірно захоплюючий український фільм з цікавим сюжетом! Після перегляду «Довбуша» ми отримали багато емоцій!

Завдяки цьому фільму ми дійшли висновку, що потрібно завжди захищати свою країну та рідну землю, боротися за її свободу.

Далі нас чекали веселощі в розважальному центрі «Мадагаскар»! Там ми стрибали на батутах, лазили у лабіринтах, катались на каруселі і на тарзанці. Всім дуже сподобалося! 

Потім ми грали на ігрових автоматах, нам було цікаво та багатьом хотілося отримати приз. 

Вже дійшов час до завершення розваг. Всі були дуже втомлені, але всі були щасливими. Дорогою додому ми також багато співали. Цей день добре запамʼятався та залишив найкращі враження для нас!

Ця подорож була чудовою! Під час цієї поїздки ми навчилися бути командою, стали більш дружніми. Ми дуже добре провели час. Дякуємо нашим вчителям за цей день!

учениця 6-А класу Бурка Маргарита 

20 жовтня я із однокласниками відсвяткували День класу. Ми вирішили, що цей день будемо святкувати у ТЦ «Подоляни». Це було чудовим рішенням, адже всі були задоволені поїздкою! 

Найголовнішою вимогою до місця проведення була наявність бомбосховища. Безпека завжди на 1 місці, де б ми не були і яке б свято не святкували.

Ми отримали багато незабутніх емоцій! Завдяки нашим батькам, вчителям і ЗСУ ми можемо весело проводити час разом! Дякуємо захисникам та захисницям за можливість навчатися та весело проводити час!

учениця 6-А класу Качановецька Евеліна

Залишити відповідь