Чекаю батька з війни
  • Коментарі запису:0 Коментарів

У нашому  6-Б навчається  дуже скромна дівчинка  Таня. Гарне дівчатко з чарівною посмішкою на обличчі.

Але останнім часом ми все частіше помічаємо тривогу в очах Тетянки. Ми дізналися, що  вже з травня 2015 року батько нашої однокласниці Заверуха Володимир Володимирович знаходиться в зоні АТО.  

«Спочатку,- як розповіла нам Таня, – батько проходив навчання на львівському полігоні. Потім ніс службу  в м. Зайцеве Донецької області».

 Трохи не так було тривожно  Тетянці, коли в жовтні проходила ротація і батько приїжджав у м. Рівне на цілих три тижні.

Але після цього – знову дорога в зону АТО, тепер уже в місто Авдіївку, де Володимир Володимирович несе службу і сьогодні.

Його дружина Заверуха Ольга Віталіївна, яка працює в нашій шкільній їдальні, трішки поринає  у спогади: «Народився мій чоловік 9 листопада 1983р. В 1990 році пішов у перший клас Волочиської середньої школи № 5, де навчався до 1999 року. В березні того ж року вступив в училище й отримав професію електрика 4-го розряду. Після закінчення училища пішов працювати на машинобудівний завод. З 2002 по 2003 роки служив у рядах Збройних сил в місті Шепетівці. Після армії повернувся на завод. У 2003р. ми одружилися, а в 2004 народилась донечка Тетянка.»

Також нам стало відомо, що Володимир Володимирович в липні отримав статус «Учасника бойовий дій», а 6 грудня 2015 року отримав  нагороду «За визволення Донбасу».

Рідні про нагороди говорять неохоче. Але ж всім зрозуміло, що головне зараз не це. Головне – повернутися додому живим  і неушкодженим. Головне – захистити свою неньку- Україну від ворога.

Таня дуже надіється, що батько 25 січня  приїде на день народження своєї дорогої донечки. Це був би для неї і всієї родини найкращий подарунок.

Нехай збуваються твої мрії, Тетянко! Нехай збуваються мрії всіх, чиї батьки, сини, брати, чоловіки охороняють цілісність і незалежність України!

Дорогі наші захисники! Повертайтесь додому живими!

 Господенко Наталія, учениця 6-Б класу

Залишити відповідь