Боротьба юних футболістів
  • Коментарі запису:0 коментарів

У нашій школі нещодавно проводилися змагання серед учнів 7-8 класів з міні – футболу. У турнірі брало участь шість команд, які завзято змагалися між собою. Впродовж трьох днів юні футболісти перемагали та програвали. Незважаючи на свої невдачі, вони не втрачали надію на перемогу, адже кожна команда хотіла мати призове місце, тому й прикладала усіх зусиль у кожній грі. Усі гравці показували свої здібності і старанно захищали честь свого класу.

Команда 8-Б класу стала переможцем змагань. Вони пропустили лише 17 голів , гравці цієї команди не допускали м’яч до своїх воріт, та й  воротар спритно ловив м’ячі, які наближалися до їх воріт . Команда 8-Б класу забила 47голів, проте це не найкращий результат, адже команда  8-В класу забила 68 голів, але пропустила 19, тому й стала другою у змаганнях.  

Футболісти 8-В класу  відзначилася найкращим бомбардиром цих змагань: Олійник Віталій  забив двадцять вісім голів за час турніру. Учні 7-В класу посіли третє місце,вони також показали свої  навички, які набували не один рік. Проте призове місце буває тільки одне і його отримала найсильніша команда, яка зазнала найменше поразок.

Впродовж усіх ігор однокласники та їх класні керівники щосили вболівали за свої команди, сподіваючись на перемогу, малювали плакати для підтримки сили командного духу.

Хотілося б побажати  тим, хто трішки не дотягнувся до перемоги, не падати духом,  все частіше та впертіше тренуватися протягом наступного року та впевнено йти до поставленої мети.

Дзьоник Ірина

Залишити відповідь