Благодійний ярмарок «Твори добро-неси радість іншим»
  • Коментарі запису:0 Коментарів

Навесні 2009 року вперше учні Волочиського НВК зреалізували масштабний проєкт «Твори добро-неси радість іншим», який базувався на досить простих принципах: чуйність, доброчинність, великодушність, співпереживання, доброта, чесність, милосердя.

Минуло 14 роки, а захід все ще актуальний і на часі. Хоча мета збору коштів змінилася, і формат проведення заходу частково теж, але ми вкотре довели, що разом-ми сила.

Отже, з 15 по 17 травня учні, вчителі, батьки НВК провели Благодійний ярмарок. Що ж нового з’явилося в організації? По-перше, це був захід, у якому вже взяли участь усі класні колективи з 1 по 11 клас. По-друге, на ярмарку продавалися кондитерські вироби.

15 травня у спортзалі ведучі Олійник Софія та Катерина Тесля оголосили про початок заходу. Покупцям можна було придбати різноманітні вироби: подушки, рукавички, брелоки, вазони, фартушки ітп. Найбільшим попитом, як завжди, користувалася лотерея з сюрпризом. Активність продавців була надзвичайною, жоден відвідувач не зміг вийти з ярмарку, не придбавши щось корисне для себе.

16  та 17 травня у їдальні комплексу торги продовжилися. Учні  накрили столи скатертинами та виставили смачні наїдки. Такому  незліченному асортименту може позаздрити будь-яка кулінарія. До продажу долучилися батьки. Дорослі господині припрошували, давали куштувати та гарно пакували придбаний товар.

Багато схвальних відгуків почула від наших учнів. Віка, одинадцятикласниця: «Дуже сподобалося, два дні ходжу в школі сита та задоволена.

Даринка, семикласниця: «Непогано би такі заходи проводите частіше, спробувала себе в ролі і покупця, і продавця. Придбала вазони, які подарувала мамі. А смаколики частували вдома, купила усі, що подобається моїм рідним: макаруни, заварні тістечка та запіканку.»

Під час ярмарку приходили багато гостей з міста, щоб придбати щось смачне та корисне.

Спільними зусиллями ми виручили 136 679 грн. Ця  сума була спрямована для допомоги нашим захисникам задля нашої перемоги. Крім того, це і наші випускники, тому члени учнівського самоврядування поділили кошти, а саме: Шафінський Іван отримав   40 000 на зарядні пристрої  для дронів, Щепановський  Юрій – 40 000 на придбання дрону. 56 874 грн було передано батькові нашого випускника Серкізу Юрію для придбання автомобіля, збір на який триває у місті.

Волочиський НВК провів ще один благодійний захід, тому дякуємо усім, хто долучився, дякуємо волочищанам, які не залишилися байдужими! Разом до перемоги!

Вчитель української мови та літератури Старинська С.

Залишити відповідь