Благодійні концерти у нашому НВК
  • Коментарі запису:0 коментарів

Віру, надію, любов плекають у собі кожен українець, дякуючи за світанки нашим захисникам. Кожен із нас частинкою свого часу, можливостей, вчинків, умінь, слів, молитов, сердець, душі, щирості та відданості долучається до допомоги нашим непереможним воїнам.

Учні та вчителі нашого навчального закладу також не залишаються осторонь, своєю творчістю підтримують бойовий дух солдатів. З 12 березня по 15 березня відбулися благодійні  концерти у закладі, спрямовані на підтримку наших військових Збройних Сил України – захисників, мужніх воїнів, які не жаліючи свого життя, захищають нашу державу від російського агресора. Вони є справжніми героями нашого часу, і ми повинні підтримувати їх усіма можливими заходами.

Благодійні концерти  для українців, воїнів, їхніх батьків, дітей, для української жінки, українського солдата. Це велике музичне полотно, залите поезією українських поетів про героїчну боротьбу українського народу за свою свободу в загарбницькій війні росії проти України. Пісня, мелодія, поезія, танець, все, що від душі та істинно рідне серцю українця, проймали до сліз усіх глядачів, об’єднуючи вірою, що ми особлива та сильна нація, йдемо вірною дорогою до Перемоги під Єдиним мирним небом.

Благодійникам вдалося зібрати 61887 грн., що вкотре доводить небайдужість до потреб української армії у період війни та готовність допомагати матеріально.

 Наш заклад, наше місто може пишатися такою великою кількістю обдарованих і талановитих дітей .

Ми боремося за Україну! Уже так повелося, коли зазіхають на українське, ми ні за що не віддамо своє, навіть ціною власного життя. Українці чітко розуміють, за що стоять стіною, за що можуть померти. Українці згуртувалися і борються як один проти ворога. І сьогоднішній наш захід – це теж боротьба, це – підтримка наших військових!

Всі кошти будуть передані на потреби наших захисників: Гоцанюку Назару, випускнику 2014 року  та Данчишину Андрію, випускнику 1999 року на придбання авто, Отінову Максиму, випускнику 2006 року та Розгонюку Вадиму, випускнику 2013 року на придбання дрону fpv.

Наша віра в мирне життя та справедливість залишається непохитною. Ми стоїмо разом, підтримуючи один одного, готові пройти через будь-які труднощі в ім’я важливого принципу – Єднання заради перемоги. Це не просто слова, це заклик до дії, до об’єднання усіх сил та зусиль для підтримки тих, хто стоїть на захисті нашої країни.

Україна завжди була, є і буде, і наша єдність – це ключ до майбутнього.

Ми щодня наближаємо перемогу, допомагаючи нашим ЗСУ! Продуктами на передову та у шпиталі, тепловізорами, дронами, раціями та автомобілями, окопними свічками та генераторами, донатами та щирою молитвою!

Дякуємо вам всім, хто долучився до заходу, в чиїх серцях кипить любов до України! Ви тихо робите добру справу,  яка надто дорого вартує! А ваші великі серця захоплюють, надихають, спонукають та п6ереконують, що разом ми – незламні, незборима сила!

 Лише разом і лише до нашої Перемоги!

Учениця 11-В класу Станіславська Анастасія

Залишити відповідь