Зустріч випускників 2017
  • Коментарі запису:0 коментарів

17 червня 2017 року у нашому рідному НВК відбувся вечір зустрічі з випускниками, така трепетна , ніжна та неповторна мить зустрічі шкільних друзів. Зі своїми класними керівниками та вчителями випускники мали можливість зустрітися у своїх класних кабінетах. Потім усі зібралися в актовому залі. Свято традиційно почалося внесенням короваю та перекличкою. Першими вітали найстарших гостей  – випускників 1997 року. За ними випускників 2002 року, 2007 та наймолодших ювілярів – випускників 2012 року.

 Усі вони поринули в минуле, згадуючи свої шкільні будні:  незабутні уроки, шалені перерви, веселі концерти, цікаві екскурсії, які залишаться в пам’яті назавжди.

Неможливо не відзначити , що на нашому святі були присутні люди, завдяки яким ми живемо під мирним небом.Такі сміливі і віддані своїй державі чоловіки та жінки: Гаврилюк (Пюрко) Оксана (1997 р.в.), Панич Олексій (1997р.в.), Мельник Вадим (1997 р.в.), Заводян Олександр (2007р.в.), Гуляк Роман (2007р.в.), Гуляк Дмитро (2012р.в). В дарунок для них прозвучала пісня “Солдат України” у виконанні Гоція Антона та Синицького Олега. Та, на жаль, і серед таких сильних, мужніх людей є втрати. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять Драгосєвича Максима та Климчука Сергія.

Зі словами привітань до наших випускників звернулась виконуюча обов’язків директора, заступник директора з виховної роботи Волочиського НВК Маньковська Олена Віталіївна, яка привітала наших випускників із відзначенням 25-тої, 20-тої ,15-тої, 10-тої ,5-тої річниць з дня випуску.

Усім відомо, що школа починається з першої вчительки. Саме вона веде маленьких першокласнків у храм знань.

Випускники 1992 року дуже добре пам’ятають своїх перших вчителів, других мам, які вчили їх грамоти, як будувати дружні стосунки, допомагати один одному. Вони з великою радістю і повагою згадують своїх шкільних мам, які кожному учневі віддали свою любов і турботу, знання та вміння.

Добре вони пам’ятають Ларису Михайлівну Савчук, яка навчала їх в ЗОШ№5 . Як згадує Бартощак Світлана: “ Це надзвичайно добра, розумна, чуйна жінка, але водночас і строга, але в міру. Завдяки їй ми сформувались як особистості. Це “Людина” з великої літери”. А вихователем групи продовженого дня була Голобродська Галина Степанівна, яка майже до 4-го класу працювала зі  своїми вихованцями, весело проводячи час після уроків.

Учениця Люби Василівни Закордонець, Майхрук Наталія,  згадує свою першу вчительку як вимогливу, але водночас справедливу, люблячу і мудру, яка вела їх тоді ще маленьких у новий, такий складний і цікавий світ знань, докладаючи чимало душевних сил, енергії, знань та умінь, щоб виховати та навчити таких різних, несхожих між собою маленьких непосид, якими вони були.

 Ще однією першою вчителькою була Виганяйло Катерина Іванівна, яка навчала випускників в  ЗОШ №2. Людмила Сторожук згадує, що це була дуже чуйна і дуже добра жінка. “Ми її настільки любили, що зранку перед уроками бігли до неї додому, щоб разом  з нею прийти до школи. Вона нас відповідала нам взаємністю.”

Випускників 1997 року, тодішніх першокласників навчали такі видатні вчителі, як Сінькова Раїса Варфоломіївна, це ще було у ЗОШ №5 та Лозовецька Ганна Федоріна у ЗОШ №1. Коли на сцену піднялась Раїса Варфоломіївна,  усі поринули у ті часи, коли сьогоднішні випускники прийшли у перший клас. Вчителька спробувала впізнати своїх вихованців, коли вони були маленькими, по фото, які транслювалися на екрані. Понад 30 років тому вони вперше зустрілися, та Раїса Варфоломіївна все ще пам’ятає їх звички, риси, які відрізняли їх від інших, з усмішкою згадує веселі моменти їхнього шкільного життя. 

Після цього в дарунок пролунала пісня “Перша вчителька” у виконанні учениць першого класу Юрик Олександри та Дикої Вероніки.

Прекрасні люди, котрим учні довіряли свої почуття, переживання, проблеми, які вели їх назустріч дорослому життю, це другі мами – класні керівники 2002 року випуску: Мельник Людмила Сергіївна, Лисюк Ольга Петрівна, Стародуб Любов Феофілівна. А згадували щасливі миті шкільних буднів ми разом із Лисюк Ольгою Петрівною, яка з радістю розповіла нам про свої вихованців, як формувався їх учнівський колектив і, звичайно, дала настанови сьогоднішнім випускникам.

 Наступними до слова запросили класних керівників 2007 року випуску.

Молотай Юля Григорівна розповіла нам про участь її учнів у виховних заходах. Мосендз Інна Василівна поділилася спогадами  про її клас, учнів, наскільки дружніми вони були. Ткачук Свілана Василівна  розповіла про те, наскільки творчими та ініціативними були її учні,  сьогоднішні випускники.

 Теплими спогадами шкільних років з нами охоче поділилась класний керівники випускників 2012 року – Липа Лариса Борисівна.

Разом із нею ми переглянули фото останнього дня в школі 11-А  класу. Лариса Борисівна із теплою, приємною посмішкою розглядала усі фотографії, після чого розповіла нам про цей день.

 В другій частині нашого свята, ведучі розповіли яким є заклад тепер і чим він живе, адже час непомітно спливає, на зміну одному поколінню учнів приходить інше, нове, зі своїми сучасними потребами і вимогами,  адже життя не стоїть на місці.

В нашому НВК педагогічні працівники на чолі з адміністрацією намагаються іти в ногу з часом і забезпечувати усі умови для створення комфортного перебування учнів в закладі.

Нашим особливим надбанням є веб-сайт Волочиського НВК. Саме для наших учнів-випускників започатковано сторінку “Випускник”.

У цьому році педагогічним та учнівським колективом завершено роботу над символікою НВК.

Багато цікавого відбувається у нашому закладі. Різні виховні заходи:  концерти, спортивні та військові змагання, благодійні ярмарки, де проводиться збір коштів для важкохворих дітей.

Велика увага приділяється вихованню у дітей людських цінностей, про що розповідає наш відеоролик “ Добро починається з тебе”, який був відзначений дипломом третього ступеня на обласному конкурсі відеороликів і який залюбки переглянули наші випускники.

 І ось настав час запросити на сцену винуватців сьогоднішнього свята. Першими викликали наймолодших ювілярів, випускників 2012 року: випускника 11-А класу Шахвороста Артема, який закінчив 5-й курс Національного університету Одеської юридичної академії, факультет кримінальної юстиції. З 5-го курсу працює в Міністерстві юстиції України головним спеціалістом відділу кримінальної юстиції департаменту з питань правосуддя та національної безпеки в Києві.

Випускницю 11-А Бойко (Мельник) Вікторію, яка закінчила Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка, хіміко- біологічний факультет за спеціальністю біологія, вчитель біології.

Випускника 11-Б класу Ішкова Сергія, який закінчив Тернопільський коледж, Тернопільський національний технічний університет за спеціальністю туризм. А цього року закінчив Київський національний університет культури і мистецтва, львівська філія  за спеціальністю режисер телебачення, працював тележурналістом на телеканалі “ZIK” у Львові та режисером   проекту “Україна має талант. Діти” на телеканалі СТБ в Києві. Під час навчання в нашому комплексі був учасником  театрального колективі та хору.

Вони розповіли нам про свої здобутки та наголосили, що знання,  які дала їм школа,  були більш ніж достатніми для навчання у ВУЗі.

Наступних до слова запросили випускників 2007 року: Дзьому (Соломчак) Олесю, випускницю 11-А класу, навчалась в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка, Інститут філології, закінчила магістратуру з відзнакою за спеціальністю французька та англійська філологія, переклад. Мама 3-річного синочка та професіонал у своїй справі.

Випускницю 11-Б класу, щасливу маму трьох діточок Смірнову Марту. Навчалась в Галицькому інституті імені В’ячеслава Чорновола на факультеті міжнародного туризму за спеціальністю організатор обслуговування готелів і туристичних комплексів,  та випускницю 11-В класу Кот Юлію.

Дівчата охоче розповіли, як обирали свої професії, що вплинуло на їх вибір, яку роль відіграла школа. Випускниці дякували своїм вчителям за вкладені в них знання, мудрі поради, бажали їм всіх благ.

 Випускник 2002 року Чубар Івана розповів нам про сходинки свого професійного становлення.

 До слова запросили випускників 1997 року. Чарівну і мужню жінку, випускницю1997 р Пюрко (Гаврилюк) Оксану,  яка закінчила Київський університет внутрішніх справ, довгий час служила в Міністерстві внутрішніх справ, була учасником АТО. Зараз начальник Управління комунікацій і преси Міністерства оборони України у званні полковник. А також Мельника Віталія, приватного підприємця та Лабазюка Сергія, народного депутата України. Вони розповідали про своє студентське життя, професійне становлення, створення сім’ї, побут, розповідали про свої здобутки, ділилися секретами успіху, жартували і, звичайно,  дякували вчителям.

 Минають роки, немов пташенята відлітають від отчого гнізда діти. Учні прощаються зі школою, ідуть у нове життя.

Так, але  завжди буде поєднувати нас зі школою зв’язок поколінь. Щороку на зміну своїм батькам на поріг НВК приходять першокласники.

Не дивно, що у нашому НВК сформувалось декілька учнівських династій: це Бартощак Світлана і дочка випускниця Брицька Леся, Винник Оля та дочка Музика Альона випускниця 2012р та син Валентин випускник 2016р, Баць Василь і син випускник Микола, Рудківська Алла та дочка Рожева Ілона випускниця 2012р, Липа Наталія та дочка Наталя випускниця 2011 р, Смик Тетяна і випускниця 2010р Ялова Наталія, Цимбал Андрій і дочка випускниця Ірина, Благий Олег і його сини Владислав, учень 8-А класу та випускник Максим, Дука Наталія – син випускник і дочка, Якобчук Людмила – син Дмитро (вип. 2011р) та випускниця цього року Дарина, Ярчук Юрій та дочка випускниця 2016р Олександра,  Погребняк Віталій та його троє синочків майбутній першокласник Святослав, учень 2-го класу Андрійко та Данило, учень 6 класу, Дрозд Ірина і син Гоцій Антон (7 кл) та дочка Гоцій Оксана (5 клас), Магльована Оксана та син випускник Криштофор Олег, Мазур Олена та син десятикласник Шевченко Олександр, Навроцька Алла з  сином випускником цього року та дочкою, ученицею 3А класу, Гончар Наталія і син Липка Андрій, Бабкін Андрій та дочка, майбутня першокласниця, Онищук Наталія та дочка Наташа, Жила Андрій та син Любомир (9б), Мельник Вадим та син Андрій, Мельник Віталій та дочка Віталіна, Королевська Оксана та дочка семикласниця Настіна Інна та сини Денис та майбутній першокласник Владислав, Стадник Людмила та дочка Ліза, Сорока Інна та син.

Продовжилося наше свято частуванням запашним короваєм. А для усіх присутніх звучала пісня “Ми діти твої Україно” у виконанні солістів хору “Барвограй”. По закінченню урочистої частини  винуватців свята та гостей запросили на шкільне подвір’я , щоб зробити пам’ятне фото, а також наші випускники показали гарний приклад для усіх: поставили лавочку та висадили туї на шкільному подвір’ї, зробивши його ще кращим.

Минають роки, але школа завжди радо зустрічає своїх вихованців, котрі декілька років тому переступили шкільний поріг, вперше сіли за парту і почали відкривати для себе такий незвіданий світ знань.

Школа – це те місце, де ми переживаємо перші радощі перемог і намагаємося приховувати гіркі сльози поразок. Школа вчить нас долати труднощі та не зупинятися на досягнутому. І з маленьких, несміливих хлоп’яток та дівчаток ми поволі стаєм дорослими, цілеспрямованими людьми, і впевнено робимо крок у доросле життя. Школа стає для нас другою рідною домівкою.

Отож, дорогі випускники, памятайте , ви завжди бажані гості у нашому НВК!

Юний журналіст Ярмощук Діана

Залишити відповідь