Зустріч випускників 2012 року
  • Коментарі запису:0 Коментарів

9 червня 2012 року в Волочиському навчально – виховному комплексі  відбулась чергова зустріч випускників. Учні випускного 11б класу Пазюк Ю., Кінь В., Кротович Т., Мартинов А., Кушнір А. і Дзьоник С., педагоги  Дрозд І.В., Галочкін О.І.,  заступник директора Маньковська О.В., інші вихованці та вчителі комплексу спільно з випускниками 1992,1997,2002,2007 рр.  організували це свято. Усі сумлінно і активно працювали організовуючи зустріч: збирали інформацію про учнівські роки та сьогодення випускників, готували сценарій заходу, прикрашали приміщення. Ця клопітка робота зайняла багато часу кожного, але воно було того варте: випускники, вчителі і гості залишились задоволеними. Найбільше попрацювали, готуючи свято, випускники – координатори Бартощак С., Благий О. – 1992 р.; Погребняк В., Лабазюк С. – 1997р.; Пюрко С., Деркачук Л., Маньковська Н. – 2002 р.; Соломчак О., Мартинюк Л., Герасім’юк М., Сергійчук Т. – 2007р.

Я, учениця НВК, спостерігала це дійство. Першими до школи поспішали класні керівники  Федевич Р.Д. і Черничко Л.А. Потім на порозі комплексу, усміхнені і радісні, з’являлись випускники та інші учасники зустрічі.  Зібравшись, колишні учні разом з класними керівниками розійшлись по своїх класних кімнатах. У кожному кабінеті панувала весела атмосфера, щасливі випускники  знову зібрались всі разом за шкільною партою. В одній з класних кімнат зібрались випускники 1992 року та їх класний керівник – Ревуцька М.Ю. Марія Юхимівна розповідала про те, як вона вперше ступила на поріг, тоді ще школи №6, і отримала клас. Свій перший клас у стінах нової школи, який складався з 41 учня. Досвідчений педагог згадувала, як прагнула сформувати разом зі своїми учнями новий дружній колектив. І сьогодні, через 20 років, вони знову разом розповідають шкільні секрети, про які навіть ніхто не здогадувався, (наприклад, як хлопці ховали журнал від вчителів, аби ті не ставили поганих оцінок) і діляться про успіх вже своїх дітей. Дівчата згадують проведення свят в колі шкільних друзів, а хлопці жартують. Найбільше у, тоді ще юних, а сьогодні дорослих серцях закарбувались спогади про поїздку в Ленінград, теперішній Санкт–Петербург.

Тепло і привітно випускники зустріли свою першу вчительку – Савчук Л. М., яка з радістю відгукнулась на їх запрошення і завітала на свято. Лариса Михайлівна розповіла багато цікавих моментів. В основному запам’яталось тільки хороше, адже шкільні роки – найкращий період в нашому житті. Всі змінилися:  і вчителі і учні. І хоча зараз випускники вже дорослі, виховують своїх власних дітей, але спогади про себе – малих бешкетників, веселунів і старанних відмінників назавжди залишаться у їхній пам’яті.  Приємною несподіванкою для випускників була підготовлена випускниками 11 Б класу 1997 року газета «Такими ми були» з цікавими фотографіями та різноманітними інтерв’ю вчителів і однокласників, яку вони подарували всім випускникам на згадку.

Шкільний дзвінок закликав усіх до актової зали, де і розпочалась урочиста частина зустрічі. В святково прибраному приміщенні на них чекали ведучі дійства: Кушнір Анна,  Кінь Володимир, Пазюк Юлія та Дрозд Інна Володимирівна, які ретельно підготувались до свята. В актовій залі зайняли свої місця 142 випускника, що значно перевищувало кількість учасників минулорічної зустрічі. Лунала весела музика, на екрані демонстрували фотографії  з шкільного життя випускників. Свято розпочалось з внесення святкового короваю найстаршими учасниками дійства Лисюк Тетяною, Благим Олегом і Бартощак Світланою.

За шкільною традицією присутні вшанували  хвилиною мовчання тих, хто вже, на жаль, відійшов у вічність. Щирим вітальним словом зустріч продовжив директор Ревуцький Володимир Васильович, який висловив вдячність випускникам за збереження та примноження традицій закладу.

Ведучі запрошують до слова  першу вчительку, вчителя-методиста Савчук Ларису Михайлівну, яка згадує, якими були її вихованці 30 років тому, впізнає їх на шкільних фотографіях, і як побажання зачитує «Рецепт щасливого життя». А потім на сцену піднімаються класні керівники випускників 1997 року – вчителі-методисти Черничко Любов Антонівна, Федевич Раїса Дмитрівна, Ковальчук Людмила Ярославівна, 2002 року – Лисюк Ольга Петрівна, 2007 року – Мосендз Інна Василівна, які з хвилюванням згадували шкільні роки, раділи досягненням своїх вихованців і бажали їм усіляких гараздів та здійснення мрій. Розчулені випускники дарували своїм вчителям квіти, гучні оплески та щирі слова подяки. Найбільше мені запам’яталися слова Людмили Ярославівни: «Щасливий той, хто пам’ятає вчителів, і той, кого вони пам’ятають».

Свято продовжилось переглядом відеофільму про сучасне життя НВК:  басейн, оновлені класні кімнати та комп’ютерні кабінети, актова зала, один з кращих в області освітній центр. Тут  працюють досвідчені, добрі, мудрі і справедливі педагоги, роблячи навчання учнів комфортним, дозволяючи вихованцям успішно засвоювати необхідні знання і уміння, здобувати перемоги в різноманітних районних, обласних та всеукраїнських конкурсах, олімпіадах, змаганнях та знаходити своє місце в непростому сучасному житті після навчання в школі.

Випускники різних років  2007 року – Гричанюк Володимир, Соломчак Олеся, Осовітня Віра, Шендер Ганна і Хміль Юлія поділилися з нами про своє студентське життя протягом останніх 5-ти років; учні – випускники 2002 року – Клос Олена, Новікова Анна, Любар Ніна розповіли про самореалізацію в професійній діяльності.

«Наш навчальний заклад пишається своїми династіями випускників : 20 дітей випускників 1992 року навчаються або закінчили Волочиський НВК»,-  такими словами продовжили свято ведучі і запросили до розмови випускницю 1992 року  Якобчук Людмилу із сином Дмитром , випускником НВК 2011року. Колишні учні з радістю приводять своїх дітей до вчителів, в яких впевнені і яким повністю довіряють, спираючись на власний досвід. Саме так і вчинила і Людмила, привівши в НВК двох своїх дітей.

Гордістю нашого комплексу є його випускники, які знайшли своє місце в житті, міцно стали на ноги і потрібні своїй родині, своєму місту, району, області. Саме такими є випускники 1997 року Лабазюк Сергій та Погребняк Віталій. Ведучі запросили на сцену таких різних і водночас однаково щасливих чоловіків – турботливого батька трьох синів Андрія, Данилка і Святослава, фармацевта Погребняка Віталія та успішного підприємця, керівника багатотисячного аграрного підприємства «VITAGRO», депутата обласної ради і щасливого татуся донечки Вікторії Лабазюка Сергія, поділитись своїми найважливішими досягненнями.

«Я гордий, що наш навчальний заклад має таких випускників. Я радий тим, що наші випускники, такі як Сергій Лабазюк, впроваджують традиції, які дуже поширені в світі і з якими я познайомився в США. Адже там навчальні заклади розвиваються завдяки благодійній допомозі своїх успішних випускників, які вкладають мільйони доларів в розвиток своїх альма-матер, їх учнів. І сьогодні я з вдячністю відзначаю, що лише протягом 2011 – 2012 навчального року Сергій Петрович надав благодійну допомогу комплексу в розмірі 14000 грн.»,- поділився зі мною враженнями після закінчення свята директор нашого закладу Ревуцький Володимир Васильович.

На сцені  випускники, що внесли коровай та їх класні мами – Ревуцька Марія  Юхимівна і Голобродська Галина Степанівна, які розповіли про враження від свята та побажали всім присутнім ще не раз зустрічатись в цьому залі і, як на кожному випускному вечорі, пригостили запашним короваєм усіх присутніх.

Під час свята випускників розважали учасники мистецьких колективів комплексу: студії співу «Барвограй» – Сінькова Марія і Лепетун Дмитро, Кушнір Анна, Конопацька Валерія, Андрійчук Сніжана, Возняк Дарина, молодша група хореографічного колективу «Веселка» та гості свята Дембіцька Анна та Хміль Юлія – випускниця 2007 року.

Продовжилась зустріч традиційним фотографуванням на площадці рідного навчального закладу. Першими фотографувались випускники  1992 року та їхні вчителі. На завершення свята найстарші випускники продовжили щорічну традицію і на подвір’ї рідного закладу висадили туї – подарунок НВК.

А далі, до пізньої ночі, в різних куточках міста можна було побачити веселі компанії однокласників, які продовжували святкування.

 Успішний заклад той, до якого йдуть випускники аби подякувати. І справді, в цей день звучало багато слів вдячності.

Враження від зустрічі Лисюк Ольга Петрівна висловила словами подяки і додала: «Мені дуже приємно, що мене запросили, хоча я вже не працюю в школі. І ще приємніше, що мої учні мене пам’ятають». А випускниця 2007 року випуску Соломчак Олеся розкрила секрет: «Якби не НВК, ми б, напевне, не зібрались такою великою кількістю. Дякуємо вам!»

Приєднуючись до всіх побажань, я, учениця 11 класу Чорноморець Дарина, бажаю Волочиському НВК довгих літ існування, гарних випускників, вчителям – натхнення і високих здобутків. Процвітай, наш рідний НВК!

А закінчити свою розповідь я хочу зверненням вчителів та учнів Волочиського НВК: « Запрошуємо усіх бажаючих до співпраці  задля створення Братства випускників нашого навчального закладу». А педагогічний колектив комплексу радо використає цю можливість для нових творчих пошуків, адже кредо нашого закладу : «Якщо твої наміри на рік – сій жито, на десятиліття – саджай дерево, на віки – виховуй дітей».

Пам’ятайте, червень наступного року скличе нових ювілярів – випускників 1993, 1998, 2003 та 2008 років. Наші контактні данні Тел. 4-19-88; 3-43-99, електронна пошта nvk_vol@ukr.net».

Дарина Чорноморець, учениця 11-Б класу

Залишити відповідь