Мрії – здійснюються
  • Коментарі запису:0 коментарів

Відомо, що українці – це дуже талановита нація. Вже змалечку діти навчаються через музику та пісню висловлювати свої почуття, переживання та любов до рідної землі.

Щорічний конкурс «Водограй» тому підтвердження. Все частіше нові зірочки з’являються на його сцені.

Учні нашого класу завжди були активними учасниками цього свята естрадної української пісні. Серед них і звичайна, завжди бадьора і весела дівчина, яка ще з першого класу радувала своїм дивним співом не лише маму та бабусю, а й тих, хто мав можливість почути пісні у її виконанні на класних виховних заходах та виступах, у півфінальних та фінальних турах вже відомого в нашому місті та за його межами фестивалю пісні « Водограй». Непримітна серед шкільної юрми, Яніна Мельник, полонила серця багатьох людей своєю неповторністю голосу, глибиною відчуттів, ніжністю та загадковістю, передаючи образи пісень.

У її маленькому сердечку давно жеврілася надія на визнання її таланту професіоналами вокального мистецтва. Щодня вона докладала чимало зусиль, вправлялася у співі і вже бачила у рожевих мріях свій майбутній виступ на сцені поруч із учасниками конкурсу « Водограй» в числі переможців.

Тільки той, хто вірить у дива, знає, що вони існують, а мрії – здійснюються.

Радісне та дивовижне дійство фінального туру «Водограю», 15 березня цього року, було для нас вдвічі приємним. Ми були свідками незабутнього виконання Яніною Мельник пісні «Лелеки». Серед усіх номерів молодшої категорії саме її виступ подарував присутнім неймовірно бентежні та хвилюючі емоції, а юній учасниці – перемогу . Ми бажаємо нашій однокласниці успіху та впевненості у власних силах, адже ще багато чекає її приємних сюрпризів долі. Співай же, наш соловейку, даруй усім людям радість!

 Учень 6-Б класу Сірський Святослав

Залишити відповідь